"נאות ניצנים"- ערד


 

 

 

במיזם יוקמו 46 דירות יחידות חד משפחתיות 


מיקום:
עֲרָד היא עיר במחוז הדרום בישראל. היא שוכנת על גבול מדבר יהודה, על רכס כידוד, בגובה של כ-600 מטר מעל פני הים. במרחק של כ-25 ק"מ מים המלח, וכ-37 ק"מ מזרחית לבאר-שבע. שטח השיפוט שלה הוא 105,000 דונם, והיא העיר השלישית בגודל שטח שיפוטה בישראל. הוכרזה כעיר בשנת 1995.

 

חינוך:

השנה (2019) זכתה ערד בפרס חינוך ארצי בזכות הצטיינות מערכת החינוך הכוללת והמערכת החינוכית הבלתי-פורמלית, החינוך הסביבתי והמגוון הלימודי בעיר.

ערד מאמינה בחינוך ורואה בו יעד מרכזי המעצב את פני העיר והקהילה.

החזון החינוכי העירוני מוביל לחדשנות ולמצוינות אישית וקהילתית כאורח חיים, במרחב חינוכי המושתת על שוויון הזדמנויות, בחירה וערבות הדדית.

מערכת החינוך מגוונת וייחודית בכל מסגרות החינוך מהקדם יסודי ועד האקדמיה (מכללה בתיכון "אורט") ומאפשרת בחירה לכל תלמיד על פי תחומי התעניינותו ו/או כישוריו, לממש יכולתו ולהצליח.

מערכת החינוך העירונית מונה 6,203 תלמידים מגן הילדים ועד כיתות יב' בחינוך הממלכתי והעצמאי וכוללת: 68 גני ילדים מתוכם 2 בחטיבה צעירה ו-7 חינוך מיוחד, 10 בתי ספר יסודיים ו- 6 מוסדות חינוך בעל יסודי.

מוסדות החינוך בעיר כוללים שני מרכזי מצוינות עירוניים- במוסיקה ובחינוך מדעי-טכנולוגי.

מוסדות תומכי חינוך: שפ"ח, מתי"א, ספריה, מרכז פסג"ה, יחידה לאיכות הסביבה.

יחידת נוער הכוללת שלוש תנועות נוער: צופים, בני עקיבא ובית"ר.

 

תיירות:

בכל שנה בסוכות מתקיים פסטיבל בתים פתוחים של אמנים בערד; בכל קיץ מתקיים פסטיבל הזמר בערד; במהלך חודשי הקיץ מתקיימים ערבי "חמישי ברובע" בקריית האמנים עם אמנים והפעלות; בכל שנה בסוף השבוע הראשון של חודש מאי נערכות הליכות ג'יין בשניים-שלושה מסלולים, המספרים מסיפוריה של העיר.בנוסף קיימים מרכזי אומנויות ברחבי העיר

בשטח העיר, במרחק של 9 ק"מ לכיוון מצדה מערב, מארח כפר הנוקדים, אתר תיירות בסגנון מקראי, אלפי תיירים, מטיילים, משפחות וקבוצות תגלית.

 

 

שיווק המיזם החל ב30/1/2020 במפגש התקיים במרכז הצעירים בערד.

 

 

כנס שיווק המיזם: 

 

 

   

       

דגם זית​​​​​   

 

תמונה - דגם זית

 

דגם תמר

תמונה - דגם תמר

 

דגם גפן

תמונה - דגם גפן