לוד-"אגודה שיתופית נרקיסים"


ההרשמה למיזם נרקיסים בלוד פתוחה עד ל10.7

לפרטים נוספים אודות המיזם לחצו כאן 

 קישור לכנס שיווק שהתקיים ב27.6

קישור לסרטון תדמית

 קישור למצגת כנס השיווק

 קישור לחוברת שיווק

קישור לטופס ההרשמה למיזם

קישור לפרטים נוספים אודות סוגי הדירות

 

מחירים

החל מ - 1,450,000 ₪

מנהלת המגורים  של צה"ל בשיתוף חברת  אאורה מחדשים את ישראל, יוצאת במיזם חדש ואיכותי, הממוקם במתחם הרחובות החשמונאים, הרצל וכצנלסון במרכז העיר לוד, סמוך למבנה העירייה, קופ"ח מאוחדת, גינות ציבוריות, ובמרחק נגיעה מתחנת הרכבת.

המיזם תוכנן בהתאם לצורכי המשפחות המבקשות להתחיל את חייהן בבית בבעלותן עם חיי קהילה עשירים ובקרב אוכלוסייה איכותית של משרתי הקבע ויכלול מגורים, מסחר, משרדים, שירותים קהילתיים ושטחים ציבוריים ירוקים, בסטנדרטים הגבוהים של חברת אאורה ובהתאם לחזון החברה לבניית שכונות וקהילות משגשגות.

על קומפלקס המגורים:

המתחם יכלול   4 בניינים, שטחים ציבוריים, מסחר תומך מגורים, משרדים, מרכז ספורט וגני ילדים.

הבניינים יכללו  שני מגדלי מגורים בני 24 קומות ו-109 יח"ד  כ"א וסה"כ כ -  218 יח"ד  

ושני בניינים בני 9 קומות שיכללו 68 יחידות דיור.

בכל מגדל מתוכנן לובי מגורים, מועדון דיירים ושטחים נוספים לרווחת הדיירים.במרכז הקומפלקס מתוכנן שטח ציבורי נרחב בתכנון אדריכלי מודרני עם אלמנטים המשלבים מים, עצי פרי , שבילי הליכה ועוד

למשרתי הקבע הוקצו עד 60 דירות באחד מן המגדלים 

מיקום – הסוד הוא בנגישות

המיזם נבנה במיקום אידיאלי במרכז העיר, קרוב לכל השירותים הציבוריים, באזור מתפתח עם תכנון עירוני נרחב, במרחק של כחצי ק"מ מתחנת המטרו המתוכננת אשר באמצעותה ניתן יהיה להגיע לת"א ב- 10 ד' בלבד , ובמרחק דקות נסיעה של דק מתחנת הרכבת החדשנית של לוד

קצת על העיר לוד

העיר לוד משנה את פניה ללא היכר.  ממוקמת במרכז הארץ, במרחק נסיעה של כ – 20 ד' מתל אביב וכחצי שעה מירושלים  ועם נגישות מצויינת לצירי תנועה ראשיים כגון : כביש 40 , כביש מס' 1, כביש 443  , כביש 6, נתב"ג ועוד,

החזון האורבני, ההיסטוריה המרתקת, הפיתוח העירוני וההשקעות הנרחבות, הופכות אותה לאחד היעדים האטרקטיביים בישראל למגורים, לתעסוקה, למסחר ולהשקעה.

 העיר מקדמת התחדשות וצמיחה בתחומי המגורים, הפנאי, המסחר והתעסוקה ונערכת לשלש את היקף התושבים בה בתוך שני עשורים ולהיות העיר המובילה במרכז הארץ עם מסילות רכבת, מטרו, ועוד

העיר לוד נחשבת לאחת הערים הצומחות והמתפתחות ביותר במרכז  הארץ ותוך שנים צפויה להוות אבן שואבת למשקיעים , חברות מקומיות ובינלאומיות וזוגות צעירים ומשפרי דיור  החפצים באיכות חיים במרחק נגיעה מת"א .

מיקומה המצוין של העיר לוד במרכז הארץ, הפיתוח האינטנסיבי בכל התחומים, חינוך, תרבות ותעסוקה לצד תחבורה ציבורית  מגוונת ונגישה, קו המטרו והרכבת הקלה, מהווים תנאים מיטביים עבור אוכלוסייה חדשה וצעירה.

העיר לוד מונה כיום כ 95,000 תושבים ובימים אלו נבנות שכונות מגורים חדשות כגון שכונת נופי בן שמן ושכונת הרובע הבינלאומי.

עיריית לוד והחברה הכלכלית שלה  מקדמות במקביל גם את פיתוחה של העיר הוותיקה באמצעות מנהלת ההתחדשות העירונית  המקדמת במקביל גם את תשתיותיה של העיר. יותר ממאה פרויקטים בכל רחבי העיר בכ – 86% משטחה של לוד נמצאים בימים אלו בתכנון מקיף ומתקדם ואף חלק מהפרויקטים כבר בעיצומה של הבנייה. מדובר בהתחדשות עירונית חסרת תקדים גם ברמה העולמית

 

חינוך בלוד

לוד זכתה בשורת הישגים בתחום החינוך, בניהם בפרס החינוך הארצי בשנת 2017.

ממוצע התלמידים בכיתות בלוד הצטמצם ל 26.5 תלמידים בכיתה, נתון הנמוך מהממוצע הארצי

סוד ההצלחה הוא עלייה בהשקעה הכספית בכל תלמיד בלוד , עבודה מאומת של צוותי הוראה וההשקעה הרבה בחינוך הביאו לזינוק דרמטי באחוז הזכאים לבגרות בלוד. בשנת 2021 שיעור הזכאים לבגרות עמד על 73.5%.

 

תרבות ופנאי

לצד פיתוח המגורים המסחר והתעסוקה העירייה מקדמת מבני ציבור רחבי היקף בהם "הארנה"  של לוד שתשמש במה לאירועי ספורט והופעות, מתחם גינתון שיכלול גם מלון, מתקני גולף וספורט ושטחי מסחר. בנוסף, מתוכנן קאנטרי חדש בקרית הספורט העירונית שבצמוד לשכונת גני איילון.

בנוסף, העירייה החלה בתכנון היכל התרבות החדש במרכז העיר שיכלול כ 1000 מקומות ישיבה שיארחו את מיטב האומנים, המופעים וההצגות בישראל.  כמו כן, העירייה ממשיכה שינוי ושדרוג פניה של העיר העתיקה והפיכתה לרובע של תרבות ומסחר – דרך חידוש השוק הוותיק ועד לקידום תוכנית אב לעיר חכמה.

 

עולם התיירות

ביוני 1996 קיבלה לוד כרטיס כניסה לעולם התיירות עם הגילוי של רצפת הפסיפס מהמפוארות ביותר שהתגלו בישראל. הרצפה בת כ 1,700 שנה ומהווה פנינה של ארכיאולוגיה של ממש

אדריכל המיזם:

משרד האדריכלים קיקה ברא"ז אשר הוקם ומנוהל מאז 1989 ע"י האדריכלית קיקה ברא"ז. המשרד מונה כיום כ 60 עובדים ונחשב מבין משרדי האדריכלים המובילים כיום בשוק הישראלי. בין הפרויקטים שתוכננו ע"י המשרד: הרצליה הילס, פארק צפון, שיכון ויצמן – צהלה ועוד .